100% LIFE

ЖЕТОН № 0000000001 ДМИТРА ШЕРЕМБЕЯ

 
 

За Женевською конвенцією кожен військовослужбовець повинен мати жетон, що засвідчує його особу.

Нині в Україні кожен боєць. Борець за своє життя та майбутнє.

Місія найбільшої громадської організації України 100% LIFE – боротьба за життя.

Щоб наголосити на єдності світу з усіма українцями, ми створили серію жетонів. Усі кошти від продажу за кордон ми спрямуємо на покупку медикаментів, гуманітарних товарів та засобів захисту.

Цей виріб є першою биркою, виготовленою зі срібла. Цей жетон належить українцю Дмитру Шерембею, який понад 20 років виборює своє життя.

Він переміг дві смертельні хвороби на туберкульоз і гепатит С і взяв під контроль третю — ВІЛ. Наразі він воює за Україну в українській армії та керує найбільшою в Україні громадською організацією 100% Life.
Серія тегів – колаборація з українським модним брендом SIX. Відразу після початку війни генеральний директор ювелірного підрозділу компанії Олег Трохименко приєднався до команди 100% Life як волонтер і допомагав евакуювати людей із передмість Києва. Він постраждав в автокатастрофі, коли евакуював людей, і зараз перебуває на реабілітації.

Ми хочемо наголосити, що кожна мітка — це чиясь історія боротьби. Ці бирки будуть виготовлені з металу, срібла та золота. Дизайн тегів Анастасії Леонової.

Надано Дмитром Шерембеєм, учасником 100% Life

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити найкращу роботу на нашому веб -сайті. Якщо ви продовжите користуватися цим сайтом, ми будемо вважати, що ви ним задоволені.
Ок