Ми на ВЕНЕЦІЙСЬКОМУ БІЄНАЛЕ

Ми на ВЕНЕЦІЙСЬКОМУ БІЄНАЛЕ

Жетон Дмитра Шерембея потрапив як лот на благодійний аукціон Венеційського Бієнале.

Цей виріб є першою биркою, виготовленою зі срібла. Цей жетон належить українцю Дмитру Шерембею, який понад 20 років виборює своє життя.

Він переміг дві смертельні хвороби – туберкульоз і гепатит С та взяв під контроль третю — ВІЛ. Наразі він воює за Україну в українській армії та керує найбільшою в Україні громадською організацією 100% Life.
Серія тегів – результат співпраці з українським модним брендом SIX. Відразу після початку війни генеральний директор ювелірного підрозділу компанії Олег Трохименко приєднався до команди 100% Life як волонтер і допомагав евакуювати людей із передмість Києва. Він постраждав в автокатастрофі, коли евакуював людей, і зараз перебуває на реабілітації.

Ми хочемо наголосити, що кожна мітка — це чиясь історія боротьби. Ці бирки будуть виготовлені з металу, срібла та золота. Дизайн тегів Анастасії Леонової.

Надано Дмитром Шерембеєм, учасником 100% Life

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити найкращу роботу на нашому веб -сайті. Якщо ви продовжите користуватися цим сайтом, ми будемо вважати, що ви ним задоволені.
Ок